Decathlon online

Decathlon online


Kategoria: zakupy online

Decathlon online zwroty. Karta podarunkowa Decathlon online. Decathlon usługi. Decathlon online kod promocyjny. Sklep Decathlon asortyment, usługi.

Decathlon online

Czym jest Decathlon?

Firma Decathlon istnieje od 1976 roku. Jest to francuski sklep sportowy, należący do największych na całym świecie spółek detalicznych, które zajmują się sportowymi artykułami. W ofercie sklepu Decathlon zainteresowane osoby mogą znaleźć sprzęt sportowy, a także odzież dotyczące ponad osiemdziesięciu różnych sportowych dyscyplin. W Decathlonie można kupić deskorolki, rowery, rolki, kajaki, ekwipunek do górskich, wodnych i lekkoatletycznych sportów, a także wyposażenie turystyczne przeznaczone do namiotów i śpiworów. Dużym plusem jest to, że cały asortyment sklepu Decathlon obejmuje towary dla dzieci kobiet oraz mężczyzn. 

Decathlon online

W sklepie Decathlon zakupy można zrobić stacjonarnie, a także przez internet. Zakupy w Decathlon online są niesamowicie wygodne. Aby je zrealizować, wystarczy, że interesant umieści w koszyku wybrany produkt. Jeśli chodzi o odbiór towaru, dostępne jest kilka opcji. Klient może zdecydować się na dostawę na podany adres lub wskazanego punktu. Istnieje również możliwość odbioru osobistego towaru w sklepie. Decathlon online oferuje zainteresowanym osobom różne metody uiszczenia płatności za zakupiony towar. Rodzaje płatności w sklepie Decathlon przez internet to:

  • płatność za pobraniem
  • płatność mobilka BLIK\
  • płatność szybkim przeleem online
  • płatność przelewem tradycyjnym
  • płatność kartą
  • płatność kartą podarunkową
  • PayPo
  • płatność bonem lojalnościowym
  • płatność kodem promocyjnym
  • płatność ratalna

Usługi Decathlon

Warto wiedzieć, że Decathlon poza sprzedażą sprzętu sportowego oraz odzieży oferuje również specjalistyczne usługi.  Usługi Decathlon na pewno zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Firma zajmuje się serwisowaniem między innymi sprzętu zimowego, rowerów, elektroniki oraz innych akcesoriów dotyczących sportu. Testuje także sprzęt sportowy. Istnieje możliwość też realizacji zamówień dla firm oraz personalizacji sportowych akcesoriów. Decathlon ma ponad dwadzieścia własnych marek. Projektuje, a także produkuje oryginalne produkty, które dedykowane są przeróżnym dyscyplinom sportowym. Marki Decathlon to między innymi B'Twin, Kalenji, Domyos, Quechua, Geonaute, Artengo czy Solognac. 

Decathlon online zwroty

W sklepie Decathlon online zwroty są możliwe do zrealizowania. Aby dokonać złożenia reklamacji produktu, należy przesłać wiadomość pod adres e-mail: [email protected]. Po przesłaniu wiadomości petent obowiązkowo musi utworzyć formularz dotyczący zwrotu. Jest on dostępny na koncie Decathlon, które ma założone interesant. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji Biuro Obsługi Klienta będzie próbowało uzyskać kontakt z klientem w celu dokończenia procesu reklamacji. Należy pamiętać, że zrealizowane zakupy w stacjonarnym sklepie Decathlon petenci mogą reklamować bezpośrednio na całym terenie Polski. 

Karta podarunkowa Decathlon online

Możliwa do zdobycia karta podarunkowa Decathlon online jest idealnym prezentem dla każdej osoby oraz na każdą okazję. Istnieje możliwość spersonalizowania jej według własnych upodobań, dodając zdjęcie, wiadomość lub grafikę. Za kartę można zapłacić online. Po dokonaniu płatności klient otrzyma ją na skrzynkę elektroniczną. Karta Decathlon jest dostępna w kwocie 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł oraz 500 zł. Zainteresowane osoby po otrzymaniu karty mogą ją wydrukować. Dużym plusem jest to, że karta podarunkowa Decathlon jest ważna aż dwa lata od daty zakupu. Jest ona wielokrotnego użytku, co oznacza, że wielokrotnie można nią płacić za dokonane zakupy. 


Liczba wyświetleń: 215