Damian online

Damian online


Kategoria: recepta online

Jak umówić e-wizytę w Centrum Medycznym Damian online? Damian online odbiór wyników badań, logowanie. Co oferuje Centrum Medyczne Damian online?

Damian online

Damian online e-wizyta

Warto wiedzieć, że Damian online to Centrum Medyczne, które oferuje pomoc doświadczonych oraz wysoko wykwalifikowanych lekarzy, psychologów, a także rehabilitantów. Centrum Medyczne Damiana pomaga zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dla wygody pacjentów zostały uruchomione specjalne e-wizyty. 

Oferowana przez Damian online e-wizyta daje możliwość uzyskania profesjonalnej porady lekarskiej. Pacjenci mogą również bardzo szybko otrzymać receptę online czy skonsultować wyniki badań. Istnieje również możliwość otrzymania skierowania na badania. W Centrum Medycznym Damiana online w trakcie e-wizyty lekarz może udzielić porady, wydać zalecenia, wystawić e-skierowanie oraz wydać e-receptę. Z oferowanej przez Damian online e-wizyty mogą skorzystać osoby w przypadku przeziębienia, bólu brzucha, wymiotów, infekcji układu moczowego, wysypki, potrzeby umówienia wyników badań, a także w razie potrzeby otrzymania porady dotyczącej przyjmowanych leków.

Centrum Medyczne Damian online

Oferowana przez Centrum Medyczne Damian online e-wizyta może zostać zrealizowana telefonicznie, korzystając z numeru telefonu, jakim jest 22 566 22 23, a także poprzez czat dostępny na Portalu Pacjenta. Aby uzyskać poradę medyczną, należy przygotować swój numer karty oraz PESEL. Po zrealizowaniu połączenia pacjent zostanie poproszony o identyfikację danych. W sytuacji, gdzie czas oczekiwania na połączenie z lekarzem jest zbyt długi, istnieje możliwość skorzystania z usługi CALL BACK. Polega ona na tym, że lekarz oddawania do pacjenta w wolnym czasie. 

Pacjenci, którzy chcą uzyskać w Centrum Medycznym Damian online czat z lekarzem, muszą w tym celu wejść na Portal Pacjenta Kolejnym krokiem, jest zalogowanie się do pełnej wersji Damian Online. Osoby, które chcą zrealizować Damian Online logowanie, muszą podać numer karty pacjenta oraz indywidualne hasło. Następnie należy wybrać zakładkę E-WIZYTA oraz wypełnić medyczną ankietę. W trakcie czatu z lekarzem możliwe jest przesłanie zdjęć, a także skanów wyników badan. 

Damian online wyniki badań 

Osoby, które chcą dzięki Damian online odebrać wyniki badań mogą to zrobić w trzech bardzo prostych krokach. Na początku należy zalogować się do pełnej wersji Damian online. Kolejnym krokiem jest wejście w zakładkę, jaką jest „Zamawianie dokumentacji medycznej”. Na koniec należy wcisnąć przycisk „Pobierz”. Pacjenci mogą pobrać dokumentację medyczną, która powstała w wyniku wizyty w Centrum Medycznym Damiana

Co oferuje Centrum Medyczne Damian online?

Należy wiedzieć, że Centrum Medyczne Damian online oferuje pacjentom umawianie i odwoływanie wizyt lekarskich, możliwość zmiany terminu umówionych wizyt, przeglądanie umówionych wizyt lekarskich oraz sprawdzanie wybranych wyników badań laboratoryjnych i obrazowych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą również przeglądać oraz pobierać e-recepty, pobierać dokumentacje medyczne, a także przeglądać wystawione skierowania oraz umawiać się na część z nich. Pacjenci powinni pamiętać, że istnieje możliwość pobrania wyników badań wyłącznie w formacie PDF. 


Liczba wyświetleń: 310