Vivus

Vivus


Kategoria: pożyczki online

Logowanie Vivus do portalu klienta – Vivus zaloguj. Bezpośredni kontakt Vivus pl, infolinia, telefon, godziny obsługi. Dział windykacji Vivus kontakt.

Vivus

Vivus logowanie

Oferowane przez Vivus logowanie do konta osobistego przeznaczone jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby zalogować się do Vivus, należy przejść na ich stronę internetową, a następnie kliknąć przycisk Vivus pl zaloguj. Następnie należy wprowadzić swój adres e-mail i hasło. Vivus.pl logowanie realizuje na podstawie hasła użytkownika przypisanego do danego adresu poczty elektronicznej.

Vivus pl zaloguj nie działa? Jeżeli problem z logowaniem do platformy klienta Vivus występują ze względu na błędne hasło nie ma potrzeby kontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta instytucji. Zespół techniczny obsługujący portal przygotował możliwość resetu hasła. pod przyciskiem na stronie Vivus zaloguj sie, znajduje się opcja ‘przypomnij hasło’. Po jej wybraniu, na adres mailowy zostanie dostarczona wiadomość z linkiem do resetu i ustanowienia nowego hasła dostępu do konta.

Vivus kod rabatowy

Promocyjne kody rabatowe raz na jakiś czas udostępniane są przez Vivus. Oczywiście ich celem jest zachęcenie nowych i obecnych klientów do skorzystania z oferowanych usług. Jak uzyskać kod rabatowy Vivus? Najlepszym sposobem na skorzystanie z promocji będzie śledzenie strony internetowej Vivus pl gdzie publikowane są informacje na temat trwających promocji.

Kod promocyjny Vivus należy podać w przygotowanym polu podczas składania wniosku o wypłatę gotówki. Jeżeli wpisany ciąg znaków okaże się poprawny rabat zostanie automatycznie naliczony.

Vivus kontakt

Vivus udostępnia swoim klientom, a także osobom zainteresowanym usługami wiele kanałów kontaktu. Na obecną chwilę Vivus pl kontakt prowadzi telefonicznie i mailowo. W sprawach pilnych zaleca się skorzystanie z infolinii telefonicznej. Vivus kontakt telefoniczny prowadzi całotygodniowo. Warto mieć jednak na uwadze, że w poszczególne dni godziny obsługi połączeń mogą się różnić.

Kontakt Vivus jest możliwy do uzyskania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00. W soboty godziny obsługi połączeń telefonicznych zostały skrócone do 20:00. Dodatkowo w niedziele handlowe można liczyć na pomoc telefoniczną od 10:00 do 18:00.

Vivus infolinia: 660 600 700 oraz 22 206 21 21

Rozmowa telefoniczna z Biurem Obsługi Klienta Vivus jest zalecana, gdy sprawa ma charakter pilny. Ogólne zapytania można skierować na adres mailowy [email protected].

Vivus windykacja kontakt

Dział Windykacji Vivus ma za zadanie skontaktować się z dłużnikiem oraz wyegzekwować spłatę zaciągniętych należności. Nie należy się martwić, jeżeli windykacja Vivus zadzwoni lub skontaktuje się w inny sposób. Pierwszymi krokami jakimi są podejmowane przez pracowników jest próba ustalenia dogodnego terminu spłaty. Jeżeli jednak połączenia są odrzucane, a kontakt z pożyczkobiorca jest znacznie utrudniony sprawa może zostać skierowana na drogę sądową.


Liczba wyświetleń: 206