Wszyscy jesteśmy Chrystusami online

Wszyscy jesteśmy Chrystusami online


Kategoria: filmy online

Wszyscy jesteśmy Chrystusami online gdzie oglądać. Wszyscy jesteśmy Chrystusami gdzie oglądać za darmo? Wszyscy jesteśmy Chrystusami obsada.

Wszyscy jesteśmy Chrystusami online

Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Film ten powstał w roku 2006. Reprezentuje od gatunek dramatu reżyserii Marka Koterskiego. Historia opowiada o Adamie i jego synie Sylwku. Historia ta opowiadana jest w postaci wspomnień Sylwka na temat jego ojca alkoholika. W miarę postępowania historii Adam również zaczyna sobie przypominać jakie momenty z jego życia zostały zaprzepaszczone przez nałóg oraz straty które bezpośrednio z niego wynikają. Adam przypomina sobie swojego ojca, który również był uzależniony od alkoholu oraz jego postanowienie z młodości – nie będzie taki jak jego ojciec. Czy Sylwkowi uda się  przerwać pętle w której utkną?

Wszyscy jesteśmy Chrystusami online - gdzie oglądać?

Film Wszyscy jesteśmy Chrystusami można oglądać online za pośrednictwem wymienionych poniżej portali oferujących cyfrową dystrybucję filmów online:

  • Canal + 
  • Player
  • Vod.pl

Koszt wypożyczenia wersji cyfrowej filmu oscyluje w okolicach 6zł za możliwość oglądania. Kosz ten jest niewielki w porównaniu do innych filmów gdzie cena wypożyczenia jest znacznie wyższa.

Za darmo można obejrzeć ten filmy poprzez platformę cda.pl, która posiada w swojej bibliotece wiele filmów online dostępnych dla każdego za darmo. Kolejną platformą umożliwiającą oglądanie Wszyscy jesteśmy Chrystusami za darmo jest witryna internetowa zalukaj.pl gdzie użytkownicy posiadają dostęp do znacznej ilości filmów online za darmo. Platforma ta również umożliwia zakup abonamentu premium niwelującego reklamy jak również konieczność oczekiwania na mniejsze obłożenie serwerów.
 


Liczba wyświetleń: 435