Vectra online

Vectra online


Kategoria: filmy online

Vectra online za darmo. Telewizja internetowa vectra. Gdzie można oglądać vectra online. Jak zalogować się do vectra online?

Vectra online

Online vectra

Vectra online jest telewizją internetową. Zainteresowane osoby mogą z niej korzystać bez konieczności posiadania kanałów dystrybucyjnych, jakimi są telewizja satelitarna, kablowa, a także naziemna. Telewizję online interesanci mogą oglądać na wszystkich urządzeniach, które posiadają dostęp do internetu. 

Jak oglądać vectra online?

Wszyscy widzowie powinni wiedzieć, że sieć Vectra aktywowała teraz nową aplikację z dostępem do swoich usług online. Aplikacja posiada nazwę TV Smart GO. Jest ona dostępna dla wszystkich interesantów, którzy są klientami operatora bez dodatkowych opłat. Należy pamiętać, że z aplikacji można korzystać na wielu urządzeniach. Zainteresowane osoby, mogą ją pobrać na smartfony oraz tablety, które posiadają system Android, a także IOS. Aktualnie ta usługa także jest dostępna na telewizorach Android TV. Dzięki Vectra online, wszyscy abonamenci usług, mają możliwość oglądania wybranych kanałów na żywo dosłownie wszędzie, nie tylko w domu. Warto wiedzieć, że wybrane kanały są również dostępne w jakości 4K, co jest bardzo dużym udogodnieniem. 

Jak zalogować się do vectra online?

Zalogować się do vectra online interesanci mogą, poprzez stronę vectra.pl klikając w ikonę strefy klienta, a także bezpośrednio ze strony ebok vectra.pl. W przypadku pierwszego logowania, należy skorzystać z opcji rejestracja. Podczas jej realizacji wymagane jest potwierdzenie jednej z danych kontaktowych. Warto wiedzieć, że numer klienta jest umieszczony na umowie. Hasło powinno zawierać od ośmiu do trzydziestu dwóch znaków. Obowiązkiem jest wprowadzenie co najmniej jednej wielkiej litery, jednej małej oraz jedną cyfrę. Może ono zawierać również znaki specjalne. W przypadku zapomnienia hasła należy podać wymagane dane. Zostanie wysłany do interesanta link umożliwiający zmianę hasła. 


Liczba wyświetleń: 245