UNIQA

UNIQA


Kategoria: strony www

Ubezpieczenia UNIQA kontakt, telefon, infolinia UNIQA 24h. System POS, UNIQA logowanie. Zgłoszenie szkody UNIQA – szkody mieszkaniowe, zgłoszenie szkody online.

UNIQA

UNIQA kontakt

Z racji na szeroki zakres jakie świadczy UNIQA ubezpieczenia kontakt z firmą umożliwiono na wiele sposobów. UNIQA dba aby możliwości kontaktu było wiele, a także ich dostępność była szeroka i dostosowana do potrzeb klientów. Na obecną chwilę UNIQA kontakt prowadzi telefonicznie poprzez infolinię, mailowo oraz online przez formularz na stronie. Jak skontaktować się z UNIQA? W zależności od sprawy należy wybrać odpowiedni kanał kontaktu. W sprawach pilnych zaleca się wybór całodobowej infolinii, jeżeli chodzi przykładowo o zapytanie ofertowe, najlepszym sposobem skontaktowania się z UNIQA będzie poczta elektroniczna. Warto wspomnieć, iż UNIQA ubezpieczenia kontakt obsługuje całodobowo aby zapewnić klientom jak najwyższą jakość usług. Aby umożliwić klientom szybki kontakt UNIQA obsługuje kilka metod prowadzenia korespondencji z interesantami.

UNIQA infolinia

Telefoniczna infolinia UNIQA jest jedną z oferowanych przez ubezpieczyciela form kontaktu. Warto wiedzieć, że połączenia realizowane są całodobowo. Infolinia UNIQA przeznaczona jest do spraw pilnych takich jak zgłoszenie szkody czy potrzeby pomocy w przypadku awarii.

UNIQA infolinia dla klienta: 22 599 95 22

W przypadku firmy ubezpieczeniowej UNIQA infolinia służy nie tylko do zgłaszania pilnych problemów. Osoby które posiadają odpowiednią polisę mogą liczyć na pomoc ubezpieczyciela na terenie całej Polski, a także w Europie. Istnieje również sposób na uzyskanie wsparcia pod innymi numerami kontaktowymi.

UNIQA kontakt email

Adres poczty elektronicznej UNIQA nie jest bezpośrednio udostępniany przez ubezpieczyciela. UNIQA kontakt e-mail prowadzi pośrednio wykorzystując formularz kontaktowy. Wypełniając swoje dane kontaktowe oraz treść zapytania interesant może skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta UNIQA.

Kontakt z UNIQA przez mail jest poszukiwany przez klientów, a także osoby zainteresowane ofertą ubezpieczyciela. Nie warto się zniechęcać brakiem adresu mailowego, taka forma obsługi klienta znacznie ułatwia obsługę zapytań. Wysyłane przez formularz kontaktowy pytania trafiają do odpowiednich działów wewnętrznych i są przetwarzane przez pracowników. Odpowiedź przesyłana jest na adres e-mail nadawcy podany w formularzu kontaktowym.

UNIQA kontakt telefon

Poza infolinią UNIQA posiada dodatkowe numery kontaktowe które przeznaczono do obsługi konkretnych kategorii spraw. Jeżeli chodzi o ubezpieczenia turystyczne UNIQA zgłoszenie szkody telefon również obsługuje całodobowo. W zależności od rodzaju umowy klient musi samodzielnie wybrać odpowiedni numer.

  • UNIQA telefon
    • dla umów zawartych po 09.04.2021: +48 22 575 90 80
    • dla umów zawartych przez 08.04.2021: +48 22 591 95 52
    • dla umów zawartych w AXA: +48 22 575 90 80

UNIQA numer telefonu udostępnia online aby każdy z klientów mógł w łatwy sposób uzyskać wsparcie konsultantów. Warto pamiętać o innych dostępnych kanałach kontaktu.

UNIQA logowanie

Wiele spraw związanych z ubezpieczeniem można zrealizować online po zalogowaniu się do indywidualnego konta klienta UNIQA. W zależności od rodzaju sprawy oraz wykupionych u ubezpieczyciela pakietów logowanie prowadzone jest w różny sposób. Przykładowo logowanie UNIQA w przypadku spraw związanych z pojazdami odbywa się na podstawie numeru PESEL i numeru rejestracyjnego. Dla spraw związanych z domem lub mieszkaniem konieczne jest podanie PESELu oraz numeru telefonu.

W przypadku klientów posiadających wykupione ubezpieczenie na życie lub zdrowie na stronie uniqa pl logowanie przeprowadzane jest na podstawie adresu poczty elektronicznej oraz ustalonego przez klienta hasła.

UNIQA logowanie agenta

Panel agenta UNIQA nie jest dostępny dla klientów jedynie dla zatrudnionych agentów ubezpieczeniowych. UNIQA logowanie agenta umożliwia online na stronie serwis.uniqa.pl/partner/login.html. Aby zalogować się do portalu agenta UNIQA należy podać dane logowanie jakimi są adres e-mail oraz hasło.

POS UNIQA logowanie

Wprowadzony przez firmę ubezpieczeniową UNIQA POS – Portal Obsługi Sprzedaży – umożliwia klientom zakup wybranych usług online. Po zalogowaniu do POS UNIQA można wykupić między innymi ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC, domu czy mieszkania. Chcąc skorzystać z możliwości zakupu, konieczne jest uprzednie zalogowanie się do Portalu Obsługi Sprzedaży. Wszystkie osoby zainteresowane frazą UNIQA POS logowanie powinny wiedzieć, że proces nie jest skomplikowany. Wymagane jest jedynie login/e-mail oraz hasło. Osoby które nie pamiętają danych logowania mogą skorzystać z opcji odzyskiwania. Dotyczy to zarówno adresu poczty elektronicznej, jak i hasła do portalu.

UNIQA zgłoszenie szkody

Jak zgłosić szkodę w UNIQA? Zgłoszenie szkody UNIQA nie jest skomplikowane, ubezpieczyciel dostosował proces w taki sposób aby był jak najbardziej przejrzysty dla klienta. Oferowane przez ubezpieczyciela UNIQA zgłoszenie szkody online jest bardzo wygodnym sposobem na zrealizowanie formalności związanych z uzyskaniem rekompensaty na podstawie wykupionego ubezpieczenia. ZGłoszenie z

UNIQA zgłoszenie szkody kontakt: 801 597 597

UNIQA zgłoszenie szkody mieszkaniowej

UNIQA zgłoszenie szkody mieszkaniowej przyjmuje poprzez formularz online. Konieczne jest jego staranne wypełnienie, a następnie przesłanie do towarzystwa. W przypadku zgłoszenia szkody mieszkaniowej UNIQA udostępnia trzy formularze. W przypadku gdy sprawdza zdarzenia posiada ubezpieczenie w UNIQA, należy wybrać pierwszy formularz. Kolejny skierowany jest dla osób poszkodowanych posiadających polisę ubezpieczeniową UNIQA. Ostatni z nich skierowany jest do osób które wykupiły ubezpieczenie przez mBank. Warto pamiętać, że UNIQA pl zgłoszenie szkody przyjmie i rozpatrzy znacznie szybciej, gdy zostaną przesłane odpowiednie dokumenty takie jak oświadczenia osoby odpowiadającej za zdarzenie, zdjęcia uszkodzeń, protokół ze zdarzenia w niektórych przypadkach konieczne będzie również okazanie dokumentu potwierdzającego zgłoszenie zdarzenia na policję. Pełen wykaz potrzebnych plików ubezpieczyciel udostępnia na swojej stronie.

Ile jest czasu na zgłoszenie szkody w UNIQA? W zależności od rodzaju zdarzenia czas na zgłoszenie może się różnić. Incydenty takie jak kradzież, pożar zalanie należy zgłosić w ciągu 2 dni. W przypadku zgłoszeń AC czy tych z tytułu polisy NNW czas jest wydłużony do 7 dni.


Liczba wyświetleń: 523