Sword Art Online

Sword Art Online


Kategoria: filmy online

O czym jest seria powieści ilustrowanych Sword Art Online? W którym roku dzieje się Sword Art Online. Gdzie oglądać za darmo Sword Art Online?

Sword Art Online

O czym jest Sword Art Online?

Sword Art Online jest japońską serią powieści ilustrowanych. Warto wiedzieć, że na podstawie tej powieści powstały anime, manga, a także gra komputerowa. Osoby, które nie miały jeszcze z tym styczności na pewno chcą wiedzieć, o czym jest Sword Art Online. Głównym bohaterem tej serii jest czternastoletni chłopiec, który nazywa się Kazuto Kirigaya. Jest on fascynatem gier komputerowych. Jego wygląd jest bardzo specyficzny. Ma krótkie ciemne włosy, czarme oczy oraz ubiera się zawsze na czarno. Należy wiedzieć, że pierwsze dwa tomy opisują jego dwuletnie przygody w MMORPG. 

Sword Art Online 

Jeśli chodzi o Sword Art Online jest to pierwszy świat gry wirtualnej oraz miejsce akcji pierwszej linii fabularnej historii. Ten świat ma postać unoszącego się w powietrzu ogromnego zamku, który nazywa się Aincrad. Ma on aż sto pięter. Każde z nich jest urządzone w średniowiecznym stylu. Na każdym piętrze mieści się również loch z bossem, który koniecznie musi zostać pokonany, aby gracz mógł przejść do wyższego piętra. Najważniejszą informacją jest to, że gracze nie są w stanie się wylogować, a jeśli zgina w grze ich prawdziwe ciało również umiera. 

W którym roku dzieje się Sword Art Online?

Wiele zainteresowanych osób nie wie, w którym roku dzieje się Sword Art Online. Otóż jest to rok 2022. Tedy właśnie długo oczekiwana gra ma swoją premierę i przyłącza się do niej tysiące osób. Po krótkim czasie pierwszej rozgrywki gracze zaczynają dostrzegać pewne problemy. Okazało się, że twórca gry miał złe zamiary i postanowił zmienić swój produkt. Gracze niestety nie mogą upuścić gry Sword Art Online, dopóki nie ukończą ostatniego poziomu. Osoba, która straci wszystkie punkty w grze, w świecie rzeczywistym również traci życie. 

Gdzie oglądać Sword Art Online?

Często pada pytanie, gdzie oglądać Sword Art Online? Warto wiedzieć, że ten serial można oglądać na platformach, jakimi są Netflix, HBO MACX, Player, a także Filmweb. Jest to bardzo wciągająca seria powieści ilustrowanych, która z pewnością spodoba się każdemu. W szczególności serial powinno obejrzeć wszyscy gracze, fani anime, a także osoby, które cenią sobie dobrą muzykę. 


Liczba wyświetleń: 202