Radio Silesia online

Radio Silesia online


Kategoria: radio online

Gdzie słuchać Radia Silesia online za darmo? Co nadaje Radio Silesia online? Programy wchodzący w skład ramówki Radia Silesia online. Radio Silesia kontakt

Radio Silesia online

Radio Silesia online za darmo

Wszystkie zainteresowane osoby powinny wiedzieć, że Radio Silesia jest prywatną, lokalną stacją informacyjno-muzyczną, która nadaje od 2014 roku z Zabrza. Radio Silesia nadaje na częstotliwości 96,2 FM. Studio jest zlokalizowane w siedzibie Wyższej Szkoły Technicznej w Zabrzu. 

Warto wiedzieć, że Radio Silesia online za darmo można słuchać poprzez jego główną stronę internetową. Osoby, które znajdują się poza zasięgiem Radia Silesia nie muszą z niego rezygnować. Istnieje możliwość słuchania Radia Silesia online. Może z niego korzystać każda osoba posiadająca dostęp do internetu. Radio Silesia online działa poprzez wbudowany w stronę internetową odtwarzacz. 

Radio Silesia online

Ważną informacją jest to, że Radio Silesia online nadaje w języku śląskim. Dwanaście procent czasu antenowego zajmują programy społeczno-religijne. W Radiu Silesia online przeważa muzyka z lat dziewięćdziesiątych, a także śląskie szlagiery. Głównymi elementami ramówki są między innymi Okno na południe, Wygodny fotel, Lepsza Strona Poranka, Weekend z gwiazdą, a także Koncert życzeń. 

Radio Silesia online kontakt

  • Numer telefonu: +48 32/232 6886
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Adres: Park Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze

Liczba wyświetleń: 279