Żubry online

Żubry online


Kategoria: inne

Gdzie można oglądać żubry online? Darmowy podgląd żubrów online. Dodatkowe informacje na temat żubrów oraz programu ich ochrony. Żubry kamera na żywo.

Żubry online

Żubry online

Lasy państwowe prowadzą kampanie umożliwiającą podglądanie żubrów online. Lasy państwowe umożliwiają zainteresowanym oglądanie transmisji na żywo live z lasów państwowych oraz Puszczy Białowieskiej za darmo i bez konieczności wychodzenia z domu.

Żubry online – gdzie oglądać

Transmisja na żywo prowadzona z kamery na podczerwień dostępna jest do oglądania za darmo poprzez stronę internetową Państwowych Lasów. Kamera ta umiejscowiona jest na polanie nazwanej Polaną Żubrów ponieważ jest ona często przez te zwierzęta odwiedzania. Polana ta cieszy się również sporym zainteresowaniem pośród innych gatunków zwierząt takich jak lisy czy dziki. Cierpliwy obserwator może zaobserwować ze swojego domu zarówno żubry, wilki jak również jelenie czy ptactwo. W celu podglądnięcia naturalnego cyklu życia zwierząt osoby zainteresowane powinny udać się na stronę internetową lasy.gov.pl gdzie udostępniana jest transmisja na żywo z kamer na podczerwień. Kamery te gwarantują możliwość oglądania zwierząt zarówno w dzień jak i w nocy.

Osoby, które chcą zaobserwować zwierzęta, a nie posiadają dużej ilości czasu potrzebnego na obserwację transmisji na żywo mogą skorzystać z prowadzonego przez Lasy Państwowe kanału na platformie YouTube, gzie zamieszczane są kilkuminutowe filmy zawierające najciekawsze fragmenty uchwycone poprzez kamery umiejscowione na polane żubrów.

Gdzie można zdobyć dodatkowe informacje o żubrach?

Stronia internetowa lasów państwowych dostępna pod adresem lasy.gov.pl jest idealnym miejscem do zapoznania się zarówno z informacjami na temat tych zwierząt jak również zobaczenie najciekawszych nagrań z polany żubrów. Lasy Państwowe umożliwiają zapoznanie się z informacjami zarówno na temat zwierząt jak również organizowanych programów ochrony, których zadaniem jest zapewnienie trwałości gatunku w kraju oraz poza jego granicami.

Dodatkowe informacje na temat żubrów udostępniane są zarówno w postaci filmów video jak również artykułów pisanych zarówno przez profesorów jak również osoby ściśle związane z programem ochrony tych zwierząt. 


Liczba wyświetleń: 157