Psycholog Online

Psycholog Online


Kategoria: inne

Psycholog Online to możliwość odbycia konsultacji terapeutycznych oraz wideokonsultacji online przez psychologa, bez konieczności wychodzenia z domu!

Psycholog Online

Czym jest Psycholog Online?

Psycholog online jest to internetowa usługa terapeutyczna, która pozwala pacjentowi skonsultować się z psychologiem bez wychodzenia z domu. Warunkiem jest jednak wcześniejsze umówienie się na konsultacje.

Jakie usługi zapewnia Psycholog Online?

Dzięki możliwości kontaktu z psychologiem online, można uzyskać dostęp do konsultacji i terapii online czy wideokonsultacji. Można za pośrednictwem kontaktu online, zarezerwować wizytę stacjonarnie czy umówić się na teleporadę.

Na czym polega terapia u psychologa online?

Pacjent, umawiając się na terapię online, łączy się z psychologiem poprzez takie komunikatory jak SkypeWhatsapp czy Facetime. Komunikatory te mają zapewnić pacjentowi rozmowę z psychologiem w czasie rzeczywistym.

Psycholog Online Za Darmo, czy istnieją oferty?

W internecie, niestety, nie można znaleźć ofert udzielenia terapii przez psychologa online za darmo. Istnieje za to możliwość kontaktu z psychologiem za darmo w celu umówienia się na terapię.

Ile kosztuje psycholog online?

Istnieje wiele możliwości wyboru sesji z psychologiem online. Cena terapii z psychologiem online może zależeć od wielu czynników takich jak długość spotkania czy miasto. Cena spotkania online zwykle waha się w zakresie od 10 do 10000 zł

Psycholog Online Czat

W internecie istnieje możliwość odbycia czatu z psychologiem online, jednak wcześniej trzeba dokonać rezerwacji onlinePsycholog Online Czat to usługa, dzięki której psycholog może udzielać pacjentom konsultacji przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W internecie można znaleźć oferty już od 40 zł za 30 minut konsultacji. 

Praca Psycholog Online

Różne serwisy w internecie udostępniają oferty pracy dla dyplomowanych psychologów, terapeutów, seksuologów czy też coachów. Wystarczy sprawdzić wymagania owych serwisów i zaaplikować. Pracując jako psycholog online ma sie elastyczne godziny pracy, można zadecydować w przypadku czatu, o jakich porach odpisuje się na wiadomości od pacjentów oraz, w zależności od tego, ile czasu przeznacza się podczas dnia na konsultacje, dostaje się dodatkowe wynagrodzenie. W ofertach pracy dla psychologów online kandydat ma również zapewnioną możliwość pracy wśród profesjonalnych psychologów oraz terapeutów.


Liczba wyświetleń: 537