Mielno kamery online

Mielno kamery online


Kategoria: inne

Kamery online w Mielnie - widok na plażę, molo oraz promenadę. Widok online plaży w Mielnie. Kamera online plaża Sarbinowo. Atrakcje w Mielnie. Mielno promenada

Mielno kamery online

Mielno

Miasto to znajduje się w województwie Zachodniopomorskim, zaraz przy linii brzegowej morza Bałtyckiego. W Mielnie turyści mogą skorzystać z jednego z dwóch kąpielisk morskich.

Mielno kamery na żywo

Kamery online dostarczane przez portal webcamera.pl umiejscowione zostały w dwóch miejscach w Mielnie opisanych poniżej. W celu skorzystania z możliwości oglądania kamer na żywo z Mielna zainteresowane osoby mogą za darmo skorzystać z podglądu znajdującego się na  stronie internetowej miasta – Mielno.pl przechodząc w odpowiednią zakładkę nazwaną dla turysty.

Na plaży Sarbinowo

Sarbinowo jest to małe miasteczko położone tuż przy samej plaży, znajdujące się w pobliżu Mielna. Oba miasta dzieli odległość nie przekraczająca 7 kilometrów.

Na budynku baru Promenada

Promenada początkowo stanowiła budowlę zabezpieczającą linie brzegową Mielna przed negatywnymi skutkami działania fal morskich. Z czasem o budowli tej dowiadywała się coraz większa liczba turystów, którzy odnajdywali w Mielnie wspaniałą miejscowość turystyczną. Turyści ci zachwycili się możliwością podziwiana malowniczych krajobrazów z promenady rozciągającej się na 3 kilometry. Z kamery online umiejscowionej na szczycie budynku Promenada rozciąga się widok na linię brzegową Mielna czyli na plażę oraz morze sięgającą aż po horyzont. Takie umiejscowienie kamery pozwala zarówno sprawdzić jak dużo ludzi aktualnie przebywa na plaży jak również możliwość podziwiania pięknych nadmorskich wschodów oraz zachodów słońca przez osoby, które aktualnie nie znajdują się w pobliżu Mielna.

Atrakcje turystyczne w Mielnie

Mielno stopniowo, dzięki swojej promenadzie zdobywało zainteresowanie turystów, stając się jednym z chętniej wybieranych nadmorskich miast turystycznych. Dlatego też w Mielnie zostało przygotowane wiele atrakcji dla turystów, takich jak:

  • Aquapark
  • Wypożyczalnia off-road
  • Kosmiczny labirynt
  • Wypożyczalnie sprzętu wodnego
  • Wesołe miasteczko
  • I wiele innych

Liczba wyświetleń: 130