Desu Online PL

Desu Online PL


Kategoria: strony www

Desu-Online PL to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów oferujących anime. Obejrzyj teraz Demon Slayer Desu Online za darmo. Desu Online Anime.

Desu Online PL

Desu-Online

To polski, prywatny serwis, który oferuje możliwość obejrzenia niemalże każdego tytułu anime z polskimi napisami za darmo. Desu Online PL powstało po to, by przywrócić fanom anime w Polsce przyjemność z oglądania. Strona wyróżnia się tym, że w porównaniu do innych serwisów nie posiada agresywnych reklam, często infekujących urządzenie osoby oglądającej. Również częstą praktyką jest kopiowanie odcinków innym grupom bez jakiejkolwiek zgody. Desu-Online PL nie zarabia na czyjejś pracy, nie zawala strony reklamami, online desu w stu procentach działa zgodnie z zasadą od fanów dla fanów. Desu-Online nie przechowuje żadnych plików na serwerze, udostępnia ona wyłącznie treści poprzez niepowiązane strony trzecie. 

Oglądaj anime na Desu: https://desu-online.pl/

Desu Online Demon Slayer

Jednym z najpopularniejszych desu online anime jest Demon Slayer. Fabuła ma miejsce w Japonii w okresie Taishō, gdzie główny bohater Tanjirō Kamado wraz z matką i pięciorgiem rodzeństwa prowadzą spokojne życie. Po śmierci ojca to właśnie Tanjirō zostaje głową rodziny. Demon Slayer Desu Online zaczyna się w momencie, gdy główny bohater po powrocie do domu dowiaduje się, że jego rodzina została brutalnie zamordowana przez demona. Jedynymi ocalałymi są Tanjirō i jego siostra Nezuko. Niestety młodsza siostra została przemieniona w demona, jednak wykazuje ona oznaki ludzkich emocji i myśli. Na domiar złego bohaterowie spotykają Zabójcę Demonów – Giyū Tomiokę, który to chce zabić dziewczynę. Zmienia on jednak zdanie, widząc, jak rodzeństwo chroni się nawzajem. Wysyła ich do swojego starego mistrza, u którego Tanjirō postanawia zostać Zabójcą Demonów i przywrócić Nezuko człowieczeństwo.

Haikyuu Desu Online

Kolejnym tytułem, którym może pochwalić się desu-online jest Haikyuu. Główny bohater Shōyō Hinata jest uczniem gimnazjum, który nie jest zbyt wysoki. Po obejrzeniu meczu o mistrzostwo kraju w telewizji, w którym grało liceum Karasuno uwagę Shōyō przykuła postać "małego giganta", który pomimo niskiego wzrostu potrafił bardzo wysoko skakać. Bohater postanawia zostać właśnie takim zawodnikiem. Obecnie na desu online pl dostępne są wszystkie 4 sezony wraz z polskimi napisami.


Liczba wyświetleń: 2737