Auchan Online

Auchan Online


Kategoria: zakupy online

Auchan Sklep Online to przede wszystkim możliwość robienia zakupów bez wychodzenia z domu. Sprawdź szczegóły dotyczące Auchan Online Shopping.

Auchan Online

Auchan Online

To francuska sieć hipermarketów obejmująca swoim działaniem obszar kilku krajów europejskich i azjatyckich. Pierwszy market powstał w 1961 we Francji, natomiast w Polsce pierwszy Auchan Online Sklep został otwarty w maju 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą. Auchan Online jest członkiem Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. Na samym początku hipermarkety Auchan Sklep Online powstawały głównie na nieruchomościach należących do Auchan Online PL. Obiekt ten jest połączony z centrum handlowym prowadzonym przez spółkę zależną Immochan. Galeria i hipermarket tworzą Centrum Handlowe Auchan PL Online. W Polsce są 24 takie ośrodki. Ponadto dwoma centrami zarządza Schiever Polska. Natomiast pozostałe hipermarkety zlokalizowane są w centrach handlowych zarządzanych przez inne podmioty, od których wynajmowana jest powierzchnia handlowa. W 2014 roku Auchan Online i Metro sfinalizowały transakcję 57 hipermarketów Real pod marką Auchan. Warunkiem przejęcia określonym przez Urząd Ochrony i Ochrony Konsumentów była odsprzedaż ośmiu hipermarketów Real. Zostały one zakupione przez centralę Schiever z Francji w 2015 roku i od września tego samego roku siedem z nich działa pod marką bi1. 

Auchan Online Zakupy

Sklep umożliwia zakupy z dostawą do domu, o ile kwota zakupów przekracza 100 złotych. Aby wykonać Auchan zakupy online, należy posiadać konto na stronie internetowej sklepu. Na chwilę obecną Auchan zakupy online koszt dostawy wynosi 14,90 zł w przypadku zakupów na kolejne dni, a 19,90 zł za zakupy dostarczane w ten sam dzień. Zamówienie można złożyć do godziny 12:00 i już po 18:00 je odebrać lub od 8:00 dnia następnego. Istnieje również możliwość odebrania zakupów po godzinie 15:00 w wypadku zamówień złożonych dnia poprzedniego do godziny 22:00. Auchan zakupy online z dostawą do domu dostarczane są w wybranej wcześniej godzinie, jednak dostępne godziny uzależnione są od pory, w której zamówienie jest składane.

Auchan Online Opinie

W dni 24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę. W związku z tym wydarzeniem wiele międzynarodowych firm zdecydowało się zaprzestania operacji w Rosji. W porównaniu do ogólnoprzyjętej zgodności co do działań podjętych przez zachodnich konkurentów Auchan Online zwlekał z ogłoszeniem decyzji o zmniejszeniu lub zaniechaniu zakresu działalności, tym samym ściągając na siebie ogromną falę krytyki z całego świata, a do bojkotu firmy włączyli się również przedstawiciele ukraińskiego rządu.


Liczba wyświetleń: 277