6obcy Online

6obcy Online


Kategoria: strony www

Internetowa usługa 6obcy online bez pobierania daje możliwość rozpoczęcia konwersacji z nieznaną osobą z całej Polski. Sprawdź, na czym polega 6obcy.

6obcy Online

6obcy PL Online

Na czym polega 6obcy? Aplikacja służy do poznawania nowych osób i możliwości prowadzenia z nimi rozmowy dzięki chat online 6obcy. Żeby wejść na aplikacje, wystarczy wpisać frazę 6obcy online i już w kilka chwil rozpocząć konwersację. Twórcą zależało na swobodnym dostępie, dlatego po wejściu na stronę nie jest wymagana rejestracja. Wygląd samej stronę jest bardzo minimalistyczny. Główną część całego obszaru zajmuje czat. W polu przeznaczonym na wysłanie wiadomości można dostrzec opcję wylosowanie tematu, ma to na celu podtrzymanie ciekawej rozmowy, a korzystanie z tej opcji jest dowolne i zależy wyłącznie od woli użytkownika. Żeby wysłać wiadomość, wystarczy po jej napisaniu wcisnąć enter lub przycisk "wyślij" znajdujący się zaraz obok czatu. 6obcy online to polska odpowiedź na zagraniczne serwisy operujące na tych samych założeniach jednak aktywne dużo wcześniej.

Rozpocznij czat na 6obcy online: https://6obcy.org/

Czat online 6obcy

Mimo że, 6obcy pl online umożliwia połączenie się z obcym z całej Polski, zachowuje pełną anonimowość użytkowników. Portal nie wymaga podawania danych osobistych ani zdradzania swojej tożsamości. Znaczy to, że użytkownik ma pełną dowolność do treści, jakimi się dzieli, jednak należy pamiętać, że nie każda osoba dostępna na czacie jest pozytywnie nastawiona. W kwestii tożsamości 6obcy online  umożliwia przesłanie zdjęcie z Facebooka, by móc w pewnym stopniu zweryfikować rozmówcę. W razie napotkania nieprzyjemnego rozmówcy istnieje możliwość przekazania administracji jego profilu co daje zgłoszenie na 6obcy. Takiego rozmówce należy dodatkowo zaznaczyć czerwoną flagą, jest to ikona znajdująca się zaraz obok pola do wpisywania wiadomości i odpowiada za to, żeby ten użytkownik, nie pojawiał się ponownie osobie oznaczającej go czerwoną flagą.

Czy na 6obcy jest kamera?

6obcy online nie umożliwia skorzystania z kamery. Dostępny jest wyłącznie czat, na którym można pisać wiadomości tekstowe. Istnieje wyłącznie opcja wysłania zdjęcia z profilu na portalu Facebook.

Czy rozmowy z 6obcy są zapisywane?

Akceptując regulamin, użytkownik zgadza się na to, by jego wiadomości zostały archiwizowane. 6obcy online oprócz zapisywania treści wiadomości, łączy również z nimi adres IP komputera, z którego wiadomości zostały wysłane. 


Liczba wyświetleń: 5459