Minutnik online

Minutnik online


Kategoria: usługi online

Co to jest minutnik online. Jak działa minutnik online. Czy minutnik online może działać w tle? Ustawienie dźwięku podczas korzystania z minutnika online.

Minutnik online

Co to jest minutnik online?

Minutnik online działa bardzo podobnie jak tradycyjne oraz elektroniczne minutniki. Służy on przede wszystkim do odliczania określonej liczby minut oraz zasygnalizowania końca czasu. 

Minutnik online pozwala użytkownikowi ustalić znacznie dłuższy czas. Może odliczać on nawet godziny. Możliwa jest także odpowiednia konfiguracja przez interesanta. Istnieje możliwość wybrania dźwięku według własnego gustu. Użytkownik ma możliwość ustawienia głośności alarmu, a także wybrania opcji zapętlania. 

Jak działa minutnik online?

Przed ustawieniem minutnika online, od wejścia na stronę internetową odmierza on czas jak zwykły uproszczony stoper. Użytkownik, aby ustawić określony czas, po którym ma uruchomić się alarm, powinien ustawić w polach wyboru odpowiednią ilość czasu, a także kliknąć przycisk „ustaw minutnik”. Po zrealizowaniu tej czynności powinno rozpocząć się odliczanie w dół od ustawionego czasu. 

Minutnik online

Ciekawą informacją jest to, że minutnik online działa poprawnie, dopóki karta przeglądarki nie jest zamknięta. Odliczanie czasu pojawia się również w tytule karty, jeśli ta opcja nie zostanie odznaczona. 


Liczba wyświetleń: 130