Link4

Link4


Kategoria: strony www

Jak sprawdzić polisę w LINK4? Jak dodzwonić się do Link4? Kontakt z ubezpieczycielem, Link4 infolinia. Link4 logowanie online. Zgłoszenie i status szkody Link4.

Link4

Link4 kontakt

Aby skontaktować się z ubezpieczycielem Link4 kontakt e-mail może okazać się najszybszym sposobem na uzyskanie obszernej odpowiedzi. Ten kanał kontaktu skierowany jest do osób których zapytanie nie wymaga pilnej interwencji Rzecznika Klienta Link4. Wykorzystując pocztę elektroniczną, należy pamiętać aby odpowiednio podpisać wiadomość, tak aby pracownik Biura Obsługi Klienta Link4 nie miał problemu z identyfikacją w systemie.

Link4 kontakt e-mail: [email protected]

Mailowa obsługa klienta nie jest jedyną oferowaną. Link4 kontakt telefoniczny prowadzi poprzez infolinię kliencką. 

Link4 infolinia

Telefoniczna infolinia Link4 jest dostępna w dwóch wersjach. Numer (22) 444 44 23 skierowany jest do nowych klientów i osób zainteresowanych ofertą ubezpieczyciela. Pod podanym numerem Link4 kontakt telefoniczny prowadzi w dni robocze od 8:00 do 21:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00.

Infolinia dla nowych klientów: (22) 444 44 23

Osoby posiadające wykupione usługi w Link4 powinny skorzystać z numeru (22) 444 44 44. Konsultanci obsługują zgłoszenia w godzinach 8:00-20:00 we wszystkie dni robocze. Chcąc zgłosić potrzebę pomocy Assistance nie należy brać pod uwagę godzin dostępności infolinii. W sprawie zgłoszeń telefon Link4 działa całodobowo.

Link4 infolinia kontakt dla klientów: (22) 444 44 44

Link4 logowanie

Logowanie Link4 możliwe jest przez specjalny portal ubezpieczyciela. Podając adres poczty elektronicznej oraz hasło klienta, każda osoba posiadająca wykupione usługi Link4 może uzyskać dostęp do portalu.

Występują sytuacje gdzie w portalu klienta Link4 logowanie nie może być zrealizowane przez niepoprawnie wpisane hasło. W takiej sytuacji konieczne jest jego zresetowanie. Na adres poczty elektronicznej zostanie wysłany link resetujący.

Link4 zgłoszenie szkody

Jak zgłosić szkodę Link4? Ubezpieczyciel udostępnia swoim klientom możliwość zgłoszenia szkody online. Pierwszym krokiem jest wybranie z menu opcji ‘Zgłoszenie i status szkody’ następnie klient powinien wybrać czego zgłoszenie będzie się tyczyło. Istotną informacją jest fakt, iż Link4 zgłoszenie szkody online obsługuje w terminie 7 dni od wypadku (w przypadku kradzieży klient ma jeden dzień na zgłoszenie się do ubezpieczyciela)

Dostępne są opcje:

  • zgłoszenie szkody komunikacyjnej
  • zgłoszenie szkody BLS
  • zgłoszenie szkody w nieruchomości
  • zgłoszenie szkody osobowej

W zależności od wyboru użytkownikowi zostanie wyświetlony odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Podczas czynności jaką jest zgłoszenie szkody Link4 pobiera od klienta podstawowe dane dotyczące zgłoszenia. W niektórych przypadkach konieczne będzie przesłanie dowodów w sprawie takich jak zdjęcia uszkodzeń. W przypadku kradzieży może być to druk zgłoszenia sprawy na komisariacie policji. Podobnie jak dla klientów tak i dla ubezpieczyciela Link4 zgłoszenie szkody online jest jednym z najwygodniejszych sposobów realizacji formalności w tej sprawie.

Link4 zgłoszenie szkody telefoniczne umożliwia pod numerem 22 444 44 44. Konsultant telefoniczny odpowiednio poprowadzi proces zgłaszania szkody przez telefon. Dzwoniący uzyska numer szkody poprzez którego wykorzystanie będzie możliwe przesłanie dokumentów dotyczących szkody.

Link4 status szkody

Po zgłoszeniu zdarzenia klienci mają możliwość sprawdzenia stanu sprawy. Status szkody Link4 można zweryfikować po zalogowaniu się do portalu klienta. Internetowy portal www link4 pl status szkody pozwala na bieżąco kontrolować rozpoczętą sprawę.

Link4 wypowiedzenie OC

Każdy z klient ma możliwość rozwiązania umowy OC z Link4. W sytuacji wykupienia samochodu wraz z polisą po poprzednim właścicielu klient ma kilka możliwości. Jedną z nich jest kontakt z ubezpieczycielem w celu wynegocjowana lepszej ceny. Poza odczekaniem do końca trwania polisy istnieje również jedna możliwość. Link4 wypowiedzenie przyjmuje na podstawie art. 31 ustawy. Nie można zapomnieć aby zawrzeć umowę w innym towarzystwie w celu uniknięcia kary.

Wypowiedzenie OC Link4 przyjmuje po złożeniu wniosku. Jego wypełnienie nie jest skomplikowane, wystarczy podać dane pojazdu, petenta, a także dzień z którym umowa zostaje rozwiązana. Firma Link4 wypowiedzenie umowy przyjmuje osobiście w każdej z placówek. Biorąc pod uwagę, że nie każdy ma możliwość osobistego stawiennictwa w oddziale, wypowiedzenie Link4 może być przesłane pocztą na adres korespondencyjny towarzystwa lub mailowo.

Link4 wypowiedzenie OC mail: [email protected].


Liczba wyświetleń: 103