Linijka online

Linijka online


Kategoria: usługi online

Co to jest oraz jak działa linijka online? Linijka online w telefonie za darmo. Płatna wersja linijki online na telefon. Możliwość dokonania pomiaru online.

Linijka online

Jak działa linijka online?

Osoby, które chcą zmierzyć rozmiar dosyć małego przedmiotu, ale nie mają aktualnie przy sobie tradycyjnej linijki, mogą w tym celu skorzystać z narzędzia, jakim jest linijka online. Dla zainteresowanych osób ważną informacją jest to, że linijka online posiada długość pięćdziesięciu centymetrów. Należy koniecznie pamiętać, że bez kalibracji nie zawsze jest to poprawnie wyświetlane. W celu poprawnego wyświetlenia narzędzia online warto podać w calach długość przekątnej ekranu, a następnie kliknąć przycisk „Wzorować”. Wejściowe pole mieści się w lewym dolnym rogu linijki online. Jest ona dostępna również do druku. Użytkownicy mogą ją wydrukować, a następnie zmierzyć realnie dany przedmiot. 

Linijka online w telefonie

Bardzo prostą aplikacją, która pozwala dokonać pomiaru jakiegoś przedmiotu, jest linijka online w telefonie. W przypadku pierwszego uruchomienia rozważnym wyborem będzie sięgnięcie po inną miarkę, która pozwala sprawdzić dokładność linijki online. W przypadku lekkich nieprawidłowości wymiary można skalibrować, zmieniając skalę wyświetlania. Linijka online na ekranie zawiera trzy dodatkowe tryby działania. Użytkownicy mogą za jej pomocą zmierzyć długość jakiegoś obiektu, odcinka na tym obiekcie, a także szybko obliczyć pole prostokąta o wcześniejszej zmierzonych nią bokach. Jedyne ustawienia, jakie posiada linijka online w telefonie to możliwość zmiany języka oraz przełączania się między centymetrami a calami. Istnieje możliwość dokonaniu zakupu płatnej wersji linijki online. Zakup przez użytkownika płatnej wersji linijki online oferuje możliwość zmiany koloru skórki na ciemniejszą, a także ustawienia opcji niewygaszania ekranu, kiedy narzędzie jest uruchomione.


Liczba wyświetleń: 312