Kaufland online

Kaufland online


Kategoria: zakupy online

Czy w Kauflandzie można zrobić zakupy przez internet? Jak kupować w sklepie Kaufland online. Gazetka promocyjna Kaufland online, punkty PAYBACK.

Kaufland online

Kaufland online – Jak kupować?

Kaufland to sieć hipermarketów należących do niemieckiej Grupy Schwarz. Sklep oferuje artykuły spożywcze, a także użytku domowego. Obecnie wykonywanie w Kauflandzie zakupów przez internet jest jak najbardziej możliwe.

Niektórzy nie wiedza jak kupować w Kaufland online. Jest to bardzo proste i każda osoba bez problemu będzie mogła to zrealizować. Zakupy w Kaufland online można wykonać codziennie od 9:00 do 22:00 w zależności od dostępności dostawców. 

Pierwszym krokiem do wykonania w Kaufland online zakupów jest wejście na stronę everli.pl lub pobranie aplikacji mobilnej na telefon Everli. Następnie należy się zalogować oraz wskazać wybrany Kaufland. Później klient powinien wybrać produkty, które chce kupić oraz wpisać w odpowiednie pola wszystkie wymagane dane, jakimi są adres oraz godzina dostawy. Ostatnim krokiem jest złożenie zamówienia. 

Gazetka Kaufland online

Dla wszystkich klientów dostępna jest gazetka Kaufland online. Znajdują się na niej aktualne promocje, a także wszystkie nowości. Dzięki gazetce Kaufland online można wcześniej przygotować listę zakupów biorąc pod uwagę wszystkie dostępne promocje. 

Kaufland online punkty PAYBACK

W sklepie Kaufland online punkty PAYBACK można zbierać na Everli. Aby do zrealizować, należy przy końcu zamówienia wprowadzić numer karty PAYBACK. Zostaną one naliczone od razu po dokonaniu zamówienia.


Liczba wyświetleń: 184